نظر شما درباره شرکت های هاستینگ ایرانی؟

من خودم به شخصه خیلی این قسمت سایتو دوس دارم و با اینکه فعلا تازه راه اندازی شده ولی به نظرم میتونه یه فضای خوبی برای قرار دادن نظرات تمام کاربرا در مورد شرکت های هاستینگی هست که داخل ایران در حال فعالیت هستند. معمولا افراد میرن زیر پست های نقد و بررسی شرکت ها نظرات مثبت و منفی قرار میدن و نقد و انتقاداتشون رو اونجا مینویس اما ما تصمیم گرفتیم یه صفحه مخصوص این کار قرار بدیم تا کاربرایی که به سایت ما میان بتونن نقد و نظراتشون رو خیلی کامل در مورد شرکت هایی که باهاشون کار کردن ثبت و به اشتراک برسونن.

نکته ای که باید بگم اینه که تمامی نظرات شما تایید و نمایش داده میشه مگر اینکه برخلاف قوانین کشور یا موارد تخلف داری باشه و در غیر این صورت هرگونه نظری چه مثبت چه انتقادی در مورد شرکت، پشتیبانی یا خدمات و سرویس هاشون باشه تایید و به اشتراک گذاشته میشه تا بقیه افراد بتونن استفاده مفیدی کنن.

‫۲ نظرها

  1. سلام من با هاستینگ های مختلفی کار کردم ولی از بین شرکت هایی که ازشون سرویس خریدم از نت افراز و میزبان فا بیشتر راضی بودم چون پشتیبانی بهتری داشتن. قیمتای میزبان فا یکمی بالاس ولی به نسبت امکاناتی که روی هاست هاش میده منصفانه به نظر میرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن